KONST / Litografier / Färglitografi 10546076

nr 1054 6076

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Färglitografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), sjöfågel, 138/450, signerad, motivet: 41x58

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 september 2016
kl 18:00:33

2/9 12:14:52 1      100 kr
5/9 17:45:20 2      Vinnande bud

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz